Podglądacze :-)

środa, 2 lutego 2011

(Nie)przygoda z drutami

Pewnie widzieliście w TV reklamę nowej kolekcji "Robię na drutach"
Ja też ją zobaczyłam, a że nigdy na drutach nie dane mi było robić, pomyślałam, że warto spróbować. No i kupiłam tąże gazetę, tymbardziej, że cena dość przystępna- 4,90 to nie majątek :)

Biegnę z nią szybko do domu, rozpakowywuję, oglądam...

Po chwili doszłam do wniosku, że czas wypróbować sił w praktyce. No i tu pojawił się problem... Bo powiem wam, że te druty to wogóle, ale to wogóle nie chcą ze mną współpracować. Próbowałam i po dobroci i po złości... A że jestem osobą impulsywną ( ci co mnie znają potwierdzą :)) to lekko się poirytowałam i rzuciłam nimi w kąt.

Dosłownie. Leżą teraz  w moim misz-maszowym kartoniku w kącie pokoju, gdzie jest miejsce dla tych wszystkich rzeczy, którymi w danym momencie się nie zajmuję.

Poczekam aż druty spokornieją troszkę i nabiorą większej chęci do współpracy :)

A na razie pozdrawiam Was wszystkich ciepło!

4 komentarze:

 1. I tak trzymaj,pokaż im kto tu rządzi.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszą nabrać mocy urzędowej ;-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Druty czasem kapryszą, a czasem mrugają do nas oczkiem prosząc o uwagę:) Ja również kupiłam ten numer i choć druty zarzuciłam dobre kilka lat temu, teraz postanowiłam do nich wrócić. Za oknem tak szaro i zimno, więc przyda mi się nowy szalik:) Ty też spróbuj, to dobry sposób na naukę, a kurs na dvd na pewno Ci pomoże. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zniechęcaj się. Robię nie na drutach nie jest takie trudne. Na szydełku takie cuda robisz to i na drutach się nauczysz. Ja też tą gazetkę kupiłam choć na drutach umiem robić. Cena pierwszego numeru przystępna dla samych drutów warto. Filmik sobie puść i próbuj. Dasz radę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń