Podglądacze :-)

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

U mnie znów troszkę inaczej

Z brązów przerzuciłam się na błękity. Co myślicie o tak odmienionym blogu? Bo mi nawet się podoba ;) a tak naprawdę to chyba podświadomie próbuję odwlec w czasie moment rozpoczęcia pisania pracy licencjackiej, bo niestety MUSZĘ ja napisać przez te wakacje, a przynajmniej zacząć. A tych wakacji to mi dużo nie zostało...

Ale teraz z innej beczki. Na zewnątrz tak pięknie, że postanowiłam to piękno uwiecznić na zdjęciach, więc przez cały wczorajszy dzień buszowałam po ogrodzie z aparatem w ręku i oto co mi z tego wyszło :)
6 komentarzy:

 1. Witaj Daga :-) to podobnie jak ja przeżywałaś wczoraj chłodniejszą niż poprzednie ale niezwykle energetyczną niedzielę; zdjęcia śliczne i jeszcze cudnie pachnące owocami!!! dziękuję za komentarz i odwiedziny, pozdrawiam serdecznie (...no i siadaj powoli do pracy ...;-)) M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowa odsłona bloga śliczna , a zdjęcia rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne fotki, ja też lubię biegać z aparatem wszędzie, gdzie jest coś ładnego do obfocenia ;) A wygląda bloga jest super :) Dziękuję za udział w moim candy :) Pozdrawiam, Aga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak już zaczniesz pisać to poczujesz ulgę :)Zobaczysz ,że coś ruszyłaś.Kwiaty cudne!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. eh no mam taką nadzieję :) dam znać jak skończę pisać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szata graficzna stronki jest piękna :)
  Zdjęcia z ogrodu cudne, patrząc na poziomki ślinka mi cieknie, a pracę....pracę napiszesz..zbierzesz się w sobie i...napiszesz...powodzenia!

  OdpowiedzUsuń