Podglądacze :-)

środa, 7 września 2011

Konkursowy post- zaproszenie na ślub, czyli moja pierwsza kopertówka

Jak wiecie piszę zażarcie pracę licencjacką. No i efektem tego pisania jest ta oto kopertówka ;-) Bierze ona udział w konkursie `Do It Yourself` u Kapi (www.diy-kapi.blogspot.com)"Powstała jako przerywnik  w pisaniu, bo w końcu każdy musi odpocząć, prawda?
A no i zapomniałam powiedzieć, że jest to zaproszenie na ślub, zawartości Wam niestety nie pokażę, bo jeszcze nie istnieje :-) Po prostu ta przerwa nie była znowu aż tak długa... Ale na pewno niedługo powstanie. Kopertówkę wykonałam według tego kursu. (wersja oszczędniejsza, jak na biedną studentkę przystało hihi).
Zamiar był taki, że kopertówka miała wyjść skromnie, ale z klasą. Bez przepychu i przesadnej ilości zdobień, za to z lekkim efektem postarzenia.

A teraz kilka zdjęć:


Bardzo proszę, powiedzcie co o niej sądzicie, jako, że to moja pierwsza praca tego typu  to jestem ciekawa Waszych opinii :-)

4 komentarze:

 1. Bardzo piękna koperta , rewelacyjny . Po prostu śliczna . Aż jestem ciekaw jakie wymyślisz wnętrze . Przerwa każdemu się należy ale rzadko kiedy jest ona tak efektywna jak w twoim wykonaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. wow ! świetna robota :)
  zapraszam do mnie na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna, subtelna kartka. :)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skromna i elegancka. Ładnie tu u Ciebie :) Pozdrawiam i dziękuję za udział w naszym candy :)

  OdpowiedzUsuń